Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Blue Print ADB112209 Filtr powietrza
Blue Print ADB112209 Filtr powietrza
Blue Print ADB112209 Filtr powietrza
Blue Print ADB112209 Filtr powietrza

Blue Print ADB112209 Filtr powietrza

27,90 zł
/ szt. brutto
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt w magazynie w bardzo dużej ilości
Produkt w magazynie w bardzo dużej ilości
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy

STAN  NOWY

OPAKOWANIE LEKKO PODNISZCZONE OD MAGAZYNOWANIA

  • Filtr powietrza BLUE PRINT ADB112209

    Filtr powietrza to bardzo istotny element każdego samochodu. To w końcu tak zwane płuca silnika spalinowego. Sprawny filtr będzie miał bardzo korzystny wpływ na stan techniczny i żywotność jednostki napędowej oraz jej osiągi. By filtr powietrza należycie spełniał swoje zadania musi być jednak regularnie wymieniany na nowy. Podstawowa rola samochodowego filtra powietrza sprowadza się do zatrzymywania drobinek cząstek stałych, które mogłyby się przedostać do wnętrza jednostki napędowej. Jest to de facto pierwszy podzespół układu dolotowego w samochodzie, który ma do czynienia z zasysanym powietrzem. Z biegiem czasu zdolność filtra do przechwytywania szkodliwych zanieczyszczeń spada, a do silnika może zacząć przedostawać się wiele szkodliwych substancji. Niestety ale odbija się to negatywnie na stanie i kondycji silnika.

    Zakres dostawy:

    Filtr powietrza BLUE PRINT ADB112209

    Producent: BLUE PRINT

    Kod produktu: ADB112209

    Długość [mm]: 303

    Szerokość [mm]: 235,0

    Wysokość [mm]: 68

    Ciężar [kg]: 0,004

    Rodzaj filtra: Wkład filtra

    Producent - Numer OEM

    1A FIRST: A63495

    AKRON-MALÒ: 1500050

    ALCOFILTER: MD-8452

    APXENERGY: X1590329

    ASAM: 70147

    ASHUKI: PAL2-2042

    AUTOMOTOR: LAT327

    AVS AUTOPA: P503

    BBR: 001-10-26789

    BMW: 13 71 7 797 465

    BORG BECK: BFA2088

    BOSCH: F 026 400 119

    BSG: BSG 15-135-012

    CHAMPION: CAF100887P

    CHAMPION: U887/606

    CLEANF: MA3137

    COMLINE: EAF666

    CONTINENTA: 28.0002-0076.2

    COOPERSFIA: PA7656

    CWORKS: B13MR0028

    DENCKERMAN: A141260

    DIAMAX: DA2083

    DYNAMATRIX: DAF1640

    DÜRER: A3088

    EUROREPAR: 1612865880

    FEBI: 100483

    FI.BA: FA-2102

    FILFILTER: HP 2302

    FILTRON: AP032/9

    FRAM: CA10700

    FRIGAIR: AR02.102

    GCG TURBOS: RY-A1756

    HEN: E1004L

    HIFI FILTE: SA 5222

    HOFFER: 18477

    JC PREMIUM: B2B028PR

    JPG: 1418603300

    JSASAKASHI: A0487

    KAGER: 12-0799

    KAMOKA: F219701

    KLAXCAR: FA200z

    KNECHT: LX 1640

    KOLBENSCHM: 50014480

    KRAFT AUTO: 1712660

    LUCASFILTE: LFAF569

    LYNXAUTO: LA-1942

    MAG: 153071760449

    MAG: 154703511770

    MAHLE: LX 1640

    MANDO: MMF015391

    MANN: C 30 135

    MAPCO: 60220

    MEATDORIA: 18477

    MECAFILTER: ELP9315

    MEYLE: 312 321 0013

    MFILTER K: 7020

    MGA: FA3142

    MILES: AFAU225

    MISFAT: P521A

    MOTAQUIP: LVFA1403

    MS: 30135-LF-PCS-MS

    MULLER FIL: PA3495

    OMNICRAFT: 2133023

    OPENPARTS: EAF3117.10

    OPTIMAL: FA-00495

    OSSCA: 27374

    PATRON: PF1552

    PURFLU: A1333

    QH TALBROS: WA9601

    QUINTON HA: QFA0306

    REVITA: FRA00536

    RIDEX: 8A0032

    RYCO: A1756

    SAKURAAUTO: A-30250

    SCT: SB 2211

    SOFIMA: S 3357 A

    STARLINE: SF VF7506

    STELLOX: 71-01206-SX

    STEPFILTER: AE42151

    SWAG: 20 10 0483

    Sakura Fil: FA-30250

    Stark: SKAF-0060031

    TECNECO FI: AR30135PM-S

    TECNOCAR: A2316

    TOPRAN: 501 669

    TTC: 08.14.047

    Technika: 776030

    UFI: 30.357.00

    UNICO F.: AE 3059

    UNIFLUX: XA797

    VAICO: V20-0693

    VALEO: 585401

    WILMINK: WG1019214

    WILMINK: WG1215997

    WILMINK: WG1792426

    WILMINK: WG1889744

    WIXFILTERS: WA9601

    WXQP: 210909

    ZEKKERT: LF-1449

    5050063201321

    SP

Kod producenta
5050063201321
Stan
Nowy
Numer katalogowy części
ADB112209
Producent części
Blue Print
Typ samochodu
Samochody osobowe
Rodzaj filtra powietrza
prostokątny
Numery katalogowe zamienników
1A FIRST AUTOMOTIVE A63495
ASAM 70147
AVS AUTOPARTS P503
DACO Germany DFA0304
FEBI BILSTEIN 100483
FRAM CA10700
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1320833
JAPANPARTS FA-0100JM
MAGNETI MARELLI 153071760449
MOTAQUIP LVFA1403
MOTRIO 8660003755
PURFLUX A1333
SIVENTO S10274
SWAG 20 10 0483
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.14.047
WILMINK GROUP WG1019214
WILMINK GROUP WG1215997
WILMINK GROUP WG2152111
WILMINK GROUP WG2217280
WILMINK GROUP WG2284335
Numer katalogowy oryginału
BMW 13 71 7 797 465
Wysokość
68
Długość
303
Szerokość
235
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 35 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-26
Bardzo fajna i kompetentna
2024-05-09
Polecam. Wszystko super
pixel