Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Ferodo DDF1304 Tarcze hamulcowe przednie 2szt FIAT OPEL
Ferodo DDF1304 Tarcze hamulcowe przednie 2szt FIAT OPEL
Ferodo DDF1304 Tarcze hamulcowe przednie 2szt FIAT OPEL
Ferodo DDF1304 Tarcze hamulcowe przednie 2szt FIAT OPEL

Ferodo DDF1304 Tarcze hamulcowe przednie 2szt FIAT OPEL

179,10 zł
/ szt. brutto
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt w magazynie w bardzo dużej ilości
Produkt w magazynie w bardzo dużej ilości
14 dni na łatwy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Ferodo DDF1304 Tarcze hamulcowe przednie 2szt FIAT OPEL
Ferodo DDF1304 Tarcze hamulcowe przednie 2szt FIAT OPEL
Bezpieczne zakupy

STAN  NOWY

OPAKOWANIE MOCNO PODNISZCZONE OD MAGAZYNOWANIA

Parametry

  • Oznaczenie kontrolne: R90 homologated
  • Wysokość [mm]: 40
  • Ciężar [kg]: 10,18
  • Otwór o śr[mm]: 60
  • Typ tarczy hamulcowej: Wentylowany
  • Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22
  • Minimalna grubość [mm]: 20
  • Średnica zewnętrzna [mm]: 257
  • Ilość otworów: 4
  • Średnica otworu centrującego [mm]: 60
  • Moment dokrecenia [Nm]: 98
  • Średnica otworu [mm]: 100
  • Rodzaj połączenia: Pudełko
  • Jednostka ilości: Zestaw

Numery części OEM

  • Producent: Numer OEM
  • ABE: C3F028ABE
  • ACDELCO: 19372222
  • ACEMARK: 242760
  • AKEBONO: BN-0023
  • AKEBONO: BN-0023E
  • AKRON-MALÒ: 1110110
  • AP: 24980 E
  • AP: 24980 V
  • AP: 24980 X
  • AP: X 24980
  • APEC: DK6010
  • APEC: DSK2415
  • APEC: DSK2509
  • APEC: SDK6010
  • ASAM: 74851
  • ASAM: 74946
  • ASAM: 75680
  • ASHIKA: 60-00-0202
  • ASHIKA: 60-00-0202C
  • ASHIKA: 60-00-0243
  • ASHIKA: 60-00-0243C
  • ASHUKI: P330-043
  • ATE: 24.0122-0231.1
  • ATE: 24.0322-0231.1
  • ATE: 24012202311
  • ATE: 422231
  • AUTOMEGA: 120068410
  • AUTOMOTOR: PDC0259
  • BENDIX: 522012
  • BENDIX: 562304B
  • BENDIX: 562304BC
  • BENDIX: 562305B
  • BLUEPRINT: ADZ94332
  • BORG BECK: BBD4553
  • BOSCH: 0 986 479 223
  • BOSCH: 0 986 479 B89
  • BOSCH: 0986479223
  • BOSCH: BD2090
  • BRAKE ENG: 956403
  • BRAKE ENG: DI956403
  • BRAXIS: AE0007
  • BRECK: BR 330 VA100
  • BRECO: BS 8599
  • BRECO: BV 8599
  • BREMBO: 09.5843.30
  • BREMBO: 09.5843.31
  • BREMBO: 09.5843.34
  • BREMBO: 09.5843.3X
  • BREMBO: 09584330
  • BREMBO: 09584334
  • BREMSI: CD7304V
  • BREMSI: DBB304V
  • BREMTEC: EDR17350
  • BSF: 11506V
  • BSG: BSG 25-210-003
  • BSG: BSG 65-210-021
  • BSG: BSG 65-210-029
  • CAR: 142.1180
  • CAR: HPD 1180
  • CHAMPION: 562304CH
  • CIFAM: 800-835C
  • COMLINE: ADC1138V
  • COMLINE: AND6006
  • DELPHI: BG4004
  • DENCKERMAN: B130333
  • DENCKERMAN: B130512
  • DIAMAX: N08459
  • DIAMAX: N08459P
  • DIAMAX: N08661
  • DJ PARTS: BD1105
  • DJ PARTS: BD1295
  • DON: PCD10102
  • DRIVE: DP1010.11.0484
  • DYNAMATRIX: DBD1784
  • E.T.F.: 19-0125
  • E.T.F.: 19-1063
  • EQ: DF1012
  • EQ: DF1012C
  • EUROBRAKE: 5815202348
  • EUROBRAKE: 5815312348
  • EUROREPAR: 1618866180
  • FAST: FT31079
  • FEBI: 28177
  • FERODO: DDF1304
  • FERODO: DDF1304-1
  • FERODO: DDF1304C
  • FERODO: DDF1304C-1
  • FERRON: TOP00820021
  • FI.BA: FBD183
  • FIAT: 55700920
  • FIAT: 55700921
  • FIAT: 6001073179
  • FIRST LINE: FBD183
  • FOMAR: FO 2685
  • FREMAX: BD-0920
  • FRITECH: BD1081
  • FRITECH: BD1105
  • FRITECH: BD1295
  • FRITECH: DF1012
  • FTE: BS7133
  • FTE: BS7133B
  • G.U.D.: GDB122231
  • GALFER: B1.G222-0231.1
  • GIRLING: 6047961
  • HBJAKOPART: J3300804
  • HELLAPAGID: 8DD 355 112-581
  • HELLAPAGID: 8DD 355 124-941
  • Hi-Q: SD5505
  • IJS GROUP: 80-2483
  • J&S Automo: VBD3472
  • JAPANPAR: DI-0202
  • JAPANPAR: DI-0202C
  • JAPANPAR: DI-0243
  • JAPANPAR: DI-0243C
  • JAPKO: 600202
  • JAPKO: 600202C
  • JAPKO: 600243
  • JAPKO: 600243C
  • JPG: 1263106400
  • JURATEK: FIA111
  • JURID: 562304J
  • JURID: 562304JC
  • KAGER: 37-1077
  • KAGER: 37-1351
  • KAMOKA: 1032608
  • KAMOKA: 1033568
  • KAWE: 6981 10
  • KEY PARTS: KBD4553
  • KLAXCAR: 25076z
  • KRAFT AUTO: 6043170
  • LEMFO: 30870 01
  • LPR: F2000V
  • LPR: F2000VR
  • LPR: O1017V
  • LPR: O1017VR
  • LYNXAUTO: BN-1436
  • MAG: 115402.4
  • MAG: 1154024
  • MAG: 353611540240
  • MAG: 360204000354
  • MAG: 360204000650
  • MAG: 360406024300
  • MAG: 360406024302
  • MAG: 360704017700
  • MAG: 361302040236
  • MANDO: MBC035187
  • MAPCO: 25711
  • MAPCO: 25711C
  • MAXGEAR: 19-1063
  • MAXGEAR: 19-1063MAX
  • MAXGEAR: 19-1063SPORT
  • MAXTECH: 877223.0000
  • MAXTECH: 877223.0060
  • MAXTECH: 877223.0080
  • MAXTECH: 877223.6060
  • MAXTECH: 877223.6880
  • MAXTECH: 877223.6980
  • METELLI: 23-0835
  • METELLI: 23-0835C
  • METELLI: 23-0858
  • METZGER: 24980 E
  • METZGER: 6110075
  • MEYLE: 615 521 0003
  • MEYLE: 615 521 0015
  • MEYLE: 615 521 0015/PD
  • MGA: D1591
  • MIN: MDC1735
  • MIN: MDC1735C
  • MOTAQUIP: LVBD1252Z
  • MS: 24012202311-PCS-MS
  • MS: 24012202311-SET-MS
  • MS: 24012202311PR-PCS-MS
  • NATIONAL: NBD1369
  • NECTO: WN1326
  • NEW BLOX: NB020920V06F
  • NK: 202348
  • NK: 312348
  • OPEL: 13317922
  • OPEL: 569024
  • OPEL: 569065
  • OPEL: 93188917
  • OPEL: 9319724
  • OPEL: 93197241
  • OPENPARTS: BDA2258.20
  • OPENPARTS: BDR2258.20
  • OPTIMAL: BS-5000
  • OPTIMAL: BS-7664
  • OPTIMAL: BS-7664C
  • OPTIMAL: BS-7664HC
  • Omnicraft: 2133501
  • PAGID: 54457
  • PATRON: PBD4796
  • PEX: 14.0902
  • PILENGA: V046
  • PROFIT: 5010-1304
  • PROTECHNIC: PRD2686
  • QH BENELUX: 58360
  • QH BENELUX: 6981.10
  • QH BENELUX: BDC5498
  • QH BENELUX: BDC5498HC
  • QUARO: QD8634
  • QUARO: QD8634HC
  • QUINTON HA: BDC5498
  • QUINTON HA: BDC5498P
  • RAICAM: RD00211
  • RBRAKE: 78RBD20920
  • REMSA: 6981.10
  • REMSA: 698110
  • REMY: RAD1023C
  • RIW: FF030
  • ROADHOUS: 6981.10
  • ROTINGER: RT 20425
  • ROTINGER: RT 20425-GL
  • ROTINGER: RT 20425-GL T3
  • ROTINGER: RT 20425-GL T5
  • ROTINGER: RT 20425-GL T6
  • SBS: 1815202348
  • SIGMAUTO: DBB304V
  • SIMER: D2023
  • ST-TEMPLIN: 53.110.24290
  • ST-TEMPLIN: 53.111.24290
  • STARLINE: PB 20425
  • STARLINE: PB 20425C
  • STELLOX: 6020-4539V-SX
  • STELLOX: 6020-9957-SX
  • STELLOX: 6020-9957K-SX
  • TEXTAR: 92145700
  • TEXTAR: 92145703
  • TOMEX: TX 70-85
  • TOPRAN: 207 602
  • TREVI: BD1105
  • TRISCAN: 8120 10195C
  • TRUSTING: DF1012
  • TRUSTING: DF1081
  • TRW: DF4692
  • TRW: DF4796
  • VAICO: V40-80015
  • VALEO: 197044
  • VAUXH: 13317922
  • VAUXH: 93188917
  • VAUXH: 93197241
  • VILLAR: 628.1575
  • WAGNER: WGR1304-1
  • WOKING: D6981.10
  • WXQP: 40224
  • ZEKKERT: BS-5000
  • ZIMMERMANN: 230.2369.00
  • ZIMMERMANN: 230.2369.20
  • ZIMMERMANN: 230.2369.52
  • ZIMMERMANN: 230236900
Kod producenta
4044197335176
Stan
Nowy
Liczba tarcz w ofercie
2
Stan opakowania
uszkodzone
Numer katalogowy części
DDF1304
Producent części
Ferodo
Strona zabudowy
przód
Typ samochodu
Samochody osobowe
Rodzaj tarcz
Wentylowane
Numery katalogowe zamienników
BRAXIS AE0007
BRAXIS AE0438
CIDAK CBD1902
EUROBRAKE 5815202348
EUROBRAKE 5815202363
EUROBRAKE 5815312348
EUROBRAKE 5815312363
MAXTECH 877223
MAXTECH 877243
OPEN PARTS BDA2258.20
OPEN PARTS BDR2258.20
ROTINGER RT 20425
ROTINGER RT 20425-GL
ROTINGER RT 20425-GL T3
ROTINGER RT 20425-GL T5
ROTINGER RT 20425-GL T6
ROTINGER RT 20425-GL T9
STELLOX 6020-9957-SX
ZIMMERMANN 230.2369.20
ZIMMERMANN 230.2369.52
Numer katalogowy oryginału
FIAT 55700920
FIAT 55700921
FIAT 6001073179
FIAT 6001073181
FIAT 71773402
OPEL 13317922
OPEL 569024
OPEL 569065
OPEL 93188917
OPEL 9319724
OPEL 93197241
VAUXHALL 13317922
VAUXHALL 93188917
VAUXHALL 93197241
Wysokość
40.5
Liczba otworów
4
Waga produktu
10.18
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 35 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-12
Super obsługa!
2023-11-02
Wszystko ok
pixel