Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
FEBI FILTR KABINOWY FORD MONDEO IV MK4
FEBI FILTR KABINOWY FORD MONDEO IV MK4
FEBI FILTR KABINOWY FORD MONDEO IV MK4
FEBI FILTR KABINOWY FORD MONDEO IV MK4

FEBI FILTR KABINOWY FORD MONDEO IV MK4

18,90 zł
/ szt. brutto
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt w magazynie w bardzo dużej ilości
Produkt w magazynie w bardzo dużej ilości
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy

STAN  NOWY

  • Przedmiot: Filtr kabinowy firmy FEBI
  • Oferta dotyczy (ilość): 1 sztuki
  • Numer katalogowy: FEB22165

Informacje techniczne dotyczące 22165

  • Długość [mm]: 238
  • Szerokość [mm]: 205
  • Grubosć [mm]: 33
  • Cięśar [kg]: 0,08
  • Rodzaj filtra: Wkład filtra
  • Rodzaj filtra: Filtr przeciwpyłkowy
  • Wymagana ilosć: 1

Uwaga

  • Kod silnika: 2,0 PFI
  • Kod silnika: 2,0 TDCI
  • Kod silnika: 1,8 TDCI

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

  • FORD 1 315 686
  • FORD USA 3M5J18D543BA
Kod producenta
4027816221654
Stan
Nowy
Numer katalogowy części
22165
Producent części
Febi Bilstein
Typ samochodu
Samochody dostawcze
Samochody osobowe
Rodzaj filtra kabinowego
Standardowe
Numery katalogowe zamienników
BORG & BECK BFC1007
BORG & BECK BFC1014
DENSO DCF101P
DENSO DCF471P
LUCAS FILTERS LFCP142
MAGNETI MARELLI 350203061990
MULLER FILTER FC252
MULLER FILTER FK252
SIDAT 145
SIDAT MBX142
SIDAT MBX645
SIVENTO G695
SIVENTO G695-B
SIVENTO P695
WILMINK GROUP WG1227067
WILMINK GROUP WG1233272
WILMINK GROUP WG1747133
WILMINK GROUP WG1747170
WILMINK GROUP WG1747171
WILMINK GROUP WG1916992
Numer katalogowy oryginału
FORD 1 315 686
Wysokość
34
Szerokość
208
Długość
245
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 33 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-08-26
Towar dotarł ekspresowo, jest rewelacyjny _polecam
2023-07-28
Spoko 5/5, pozdrawiam
pixel