Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
FILTR PALIWA UFI 190195 190167 190178 9408
FILTR PALIWA UFI 190195 190167 190178 9408
FILTR PALIWA UFI 190195 190167 190178 9408
FILTR PALIWA UFI 190195 190167 190178 9408

FILTR PALIWA UFI 190195 190167 190178 9408

71,10 zł
/ szt. brutto
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt w magazynie w bardzo dużej ilości
Produkt w magazynie w bardzo dużej ilości
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy

Towar nowy

Parametry techniczne dotyczące -24.027.00-ZS1

  • Wysokość [mm]: 123
  • średnica zewnętrzna [mm]: 123,6
  • Średnica wewnętrzna [mm]: 112
  • Wylot - Ø [mm]: 10
  • Rodzaj filtra: Wkład filtra
  • Jednostka pakowania: 1
  • Ilość w jednostce pakowania: 1

Lista zastosowań w pojazdach

(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)

CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Nadwozie pełne/minivan (M_)

  • 9HX (DV6ATED4) / 1.6 HDI 90 (MB9HX, MC9HX) / 1,6 / 66 / 90 / 2005.07 - 2011.12
  • DV6B, 9HW (DV6BTED4) / 1.6 HDI 75 (MB9HW) / 1,6 / 55 / 75 / 2005.07 - 2011.12

CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV)

  • 9HX (DV6ATED4) / 1.6 HDI 90 (MF9HX) / 1,6 / 66 / 90 / 2005.07 - 2008.05
  • DV6B, 9HW (DV6BTED4) / 1.6 HDI 75 (MF9HW, GJ9HWC, GF9HWC, GN9HWC) / 1,6 / 55 / 75 / 2005.07 - 2011.12

CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9)

  • 9HT (DV6BTED4) / 1.6 HDi 75 16V / 1,6 / 55 / 75 / 2008.04 -
  • 9HZ (DV6TED4) / 1.6 HDi 110 / 1,6 / 80 / 109 / 2008.04 -
  • 9HX (DV6ATED4), 9HV (DV6TED4B) / 1.6 HDi 90 / 1,6 / 66 / 90 / 2008.04 -

CITROËN BERLINGO Nadwozie pełne/minivan (B9)

  • 9HX (DV6AUTED4), 9HS (DV6TED4BU) / 1.6 HDi 90 16V / 1,6 / 66 / 90 / 2008.04 -
  • 9HT (DV6BTED4), 9HT (DV6BUTED4) / 1.6 HDi 75 / 1,6 / 55 / 75 / 2008.04 -
  • 9HZ (DV6TED4) / 1.6 HDi 110 / 1,6 / 80 / 109 / 2008.04 -

CITROËN BERLINGO Platforma / podwozie (B9)

  • 9HX (DV6ATED4) / 1.6 HDi 90 16V / 1,6 / 66 / 90 / 2008.04 -

CITROËN C2 (JM_)

  • 9HZ (DV6TED4) / 1.6 HDi / 1,6 / 80 / 109 / 2005.09 - 2009.12

CITROËN C3 I (FC_, FN_)

  • 8HY (DV4TED4) / 1.4 16V HDi / 1,4 / 66 / 90 / 2002.02 -
  • 9HZ (DV6TED4) / 1.6 16V HDi / 1,6 / 80 / 109 / 2005.09 -
  • 9HX (DV6ATED4) / 1.6 16V HDi / 1,6 / 66 / 90 / 2005.10 -

CITROËN C3 II (SC_)

  • 9HX (DV6ATED4) / 1.6 HDi 90 / 1,6 / 66 / 90 / 2009.11 -

CITROËN C3 PICASSO (SH_)

  • 9HZ (DV6TED4) / 1.6 HDi / 1,6 / 80 / 109 / 2009.02 -
  • 9HX (DV6ATED4) / 1.6 HDi / 1,6 / 66 / 90 / 2009.02 -

CITROËN C4 coupe (LA_)

  • 9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4) / 1.6 HDi / 1,6 / 80 / 109 / 2004.11 - 2011.07
  • 9HX (DV6ATED4) / 1.6 HDi / 1,6 / 66 / 90 / 2004.11 - 2011.07

CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_)

  • 9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4) / 1.6 HDi / 1,6 / 80 / 109 / 2006.10 - 2011.06

CITROËN C4 I (LC_)

  • 9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4) / 1.6 HDi / 1,6 / 80 / 109 / 2004.11 - 2011.07
  • 9HX (DV6ATED4) / 1.6 HDi / 1,6 / 66 / 90 / 2004.11 - 2011.07

CITROËN C4 I sedan

  • 9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4) / 1.6 HDi / 1,6 / 80 / 109 / 2006.07 - 2011.07

CITROËN C4 PICASSO I nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (UD_)

  • 9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4) / 1.6 HDi / 1,6 / 80 / 109 / 2007.02 - 2013.08

CITROËN C5 II (RC_)

  • 9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4) / 1.6 HDi (RC8HZB) / 1,6 / 80 / 109 / 2004.09 -

CITROËN C5 II Break (RE_)

  • 9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4) / 1.6 HDi (RE8HZB) / 1,6 / 80 / 109 / 2004.09 -

CITROËN C5 III (RD_)

  • 9HZ (DV6TED4) / 1.6 HDi 110 / 1,6 / 80 / 109 / 2008.02 -

CITROËN C5 III Break (RW_)

  • 9HZ (DV6TED4) / 1.6 HDi 110 / 1,6 / 80 / 109 / 2008.02 -

CITROËN JUMPY (VF7)

  • 9HM (DV6UC), 9HH (DV6DUM) / 1.6 HDi 90 8V / 1,6 / 66 / 90 / 2007.01 - 2016.03
  • 9HU (DV6UTED4) / 1.6 HDi 90 16V / 1,6 / 66 / 90 / 2007.01 - 2016.03

CITROËN JUMPY Skrzynia

  • 9HM (DV6UC), 9HH (DV6DUM) / 1.6 HDi 90 8V / 1,6 / 66 / 90 / 2007.01 - 2016.03
  • 9HU (DV6UTED4) / 1.6 HDi 90 16V / 1,6 / 66 / 90 / 2007.01 - 2016.03

CITROËN XSARA PICASSO (N68)

  • 9HZ (DV6TED4), 9HY (DV6TED4) / 1.6 HDi / 1,6 / 80 / 109 / 2004.05 - 2011.12
  • 9HX (DV6ATED4) / 1.6 HDi / 1,6 / 66 / 90 / 2005.09 - 2011.12

FIAT SCUDO Autobus (270_, 272_)

  • 9HU / 1.6 D Multijet / 1,6 / 66 / 90 / 2007.01 -

FIAT SCUDO Platforma / podwozie (270_, 272_)

  • 9HU / 1.6 D Multijet / 1,6 / 66 / 90 / 2007.01 -

FIAT SCUDO Skrzynia (270_, 272_)

  • 9HU / 1.6 D Multijet / 1,6 / 66 / 90 / 2007.01 -

FORD FIESTA V (JH_, JD_)

  • HHJA, HHJB / 1.6 TDCi / 1,6 / 66 / 90 / 2004.11 - 2008.06

FORD FIESTA VI (CB1, CCN)

  • HHJD, HHJC, HHJE / 1.6 TDCi / 1,6 / 66 / 90 / 2008.06 -
  • HHJF, UBJA / 1.6 TDCi / 1,6 / 55 / 75 / 2008.06 -

FORD FIESTA VI Van

  • HHJD, HHJC, HHJE / 1.6 TDCi / 1,6 / 66 / 90 / 2009.01 -

FORD FOCUS C-MAX (DM2)

  • G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF / 1.6 TDCi / 1,6 / 80 / 109 / 2003.10 - 2007.03
  • HHDA, HHDB / 1.6 TDCi / 1,6 / 66 / 90 / 2005.02 - 2007.03

FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP)

  • G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF / 1.6 TDCi / 1,6 / 80 / 109 / 2004.07 - 2012.09
  • G8DC, MTDA / 1.6 TDCi / 1,6 / 74 / 100 / 2004.07 - 2012.09
  • HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB / 1.6 TDCi / 1,6 / 66 / 90 / 2005.01 - 2012.09

FORD FOCUS II sedan (DB_, FCH, DH)

  • G8DC, MTDA / 1.6 TDCi / 1,6 / 74 / 100 / 2005.04 - 2012.09
  • G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF / 1.6 TDCi / 1,6 / 80 / 109 / 2005.04 - 2012.09
  • HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB / 1.6 TDCi / 1,6 / 66 / 90 / 2005.04 - 2012.09

FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS)

  • G8DC, MTDA / 1.6 TDCi / 1,6 / 74 / 100 / 2004.07 - 2012.09
  • G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF / 1.6 TDCi / 1,6 / 80 / 109 / 2004.07 - 2012.09
  • HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB / 1.6 TDCi / 1,6 / 66 / 90 / 2004.07 - 2012.09

FORD FUSION (JU_)

  • HHJA, HHJB / 1.6 TDCi / 1,6 / 66 / 90 / 2004.11 - 2012.12

MAZDA 3 (BK)

  • Y601, Y642, Y603, Y605 / 1.6 DI Turbo / 1,6 / 80 / 109 / 2004.06 - 2009.06
  • Y406 / 1.6 MZ-CD / 1,6 / 66 / 90 / 2006.06 - 2009.12

MAZDA 3 sedan (BK)

  • Y601, Y642, Y603, Y605 / 1.6 DI Turbo (BK12Y) / 1,6 / 80 / 109 / 2004.06 - 2009.06

MINI MINI (R56)

  • 9HZ (DV6TED4), W16 D16 (9HZ) / Cooper D / 1,6 / 80 / 109 / 2006.11 - 2010.09
  • 9HZ (DV6TED4) / One D / 1,6 / 66 / 90 / 2009.06 - 2010.07

MINI MINI CLUBMAN (R55)

  • 9HZ (DV6TED4) / Cooper D / 1,6 / 80 / 109 / 2007.10 - 2010.02

PEUGEOT 1007 (KM_)

  • 9HZ (DV6TED4) / 1.6 HDi / 1,6 / 80 / 109 / 2007.06 -

PEUGEOT 206 CC (2D)

  • 9HZ (DV6TED4) / 1.6 HDi 110 / 1,6 / 80 / 109 / 2005.04 - 2007.02

PEUGEOT 206 liftback (2A/C)

  • 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4) / 1.6 HDi 110 / 1,6 / 80 / 109 / 2004.05 - 2007.02

PEUGEOT 206 SW (2E/K)

  • 9HZ (DV6TED4) / 1.6 HDi 110 / 1,6 / 80 / 109 / 2004.05 -

PEUGEOT 206+ (2L_, 2M_)

  • 8HZ (DV4TD), 8HR (DV4C) / 1.4 HDi eco 70 / 1,4 / 50 / 68 / 2009.01 - 2013.06

PEUGEOT 207 (WA_, WC_)

  • 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4) / 1.6 HDi / 1,6 / 80 / 109 / 2006.02 - 2013.10
  • 9HX (DV6ATED4), 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU) / 1.6 HDi / 1,6 / 66 / 90 / 2006.02 - 2013.10

PEUGEOT 207 CC (WD_)

  • 9HZ (DV6TED4) / 1.6 HDi / 1,6 / 80 / 109 / 2007.02 - 2015.01

PEUGEOT 207 Nadwozie pełne / liftback (WA_, WC_)

  • 9HX (DV6ATED4) / 1.6 HDi / 1,6 / 66 / 90 / 2007.04 - 2012.10

PEUGEOT 207 SW (WK_)

  • 9HZ (DV6TED4) / 1.6 HDi / 1,6 / 80 / 109 / 2007.06 - 2012.12
  • 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU) / 1.6 HDi / 1,6 / 66 / 90 / 2007.06 - 2012.12

PEUGEOT 3008 nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (0U_)

  • 9HZ (DV6TED4) / 1.6 HDi / 1,6 / 80 / 109 / 2009.06 - 2016.08

PEUGEOT 307 (3A/C)

  • 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4) / 1.6 HDi 110 / 1,6 / 80 / 109 / 2004.02 - 2009.03
  • 9HX (DV6ATED4), 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU) / 1.6 HDi / 1,6 / 66 / 90 / 2005.04 - 2009.03

PEUGEOT 307 Break (3E)

  • 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4) / 1.6 HDi 110 / 1,6 / 80 / 109 / 2004.02 - 2008.04
  • 9HX (DV6ATED4), 9HX (DV6AUTED4), 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU) / 1.6 HDi / 1,6 / 66 / 90 / 2005.04 - 2008.04

PEUGEOT 307 SW (3H)

  • 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4) / 1.6 HDI 110 / 1,6 / 80 / 109 / 2003.11 - 2007.12
  • 9HX (DV6ATED4), 9HX (DV6AUTED4), 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU) / 1.6 HDI 90 / 1,6 / 66 / 90 / 2005.04 - 2008.04

PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_)

  • 9HX (DV6ATED4), 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU) / 1.6 HDi / 1,6 / 66 / 90 / 2007.09 - 2014.10
  • 9HZ (DV6TED4) / 1.6 HDi / 1,6 / 80 / 109 / 2007.09 - 2014.10

PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_)

  • 9HX (DV6ATED4), 9HV (DV6TED4BU) / 1.6 HDi / 1,6 / 66 / 90 / 2007.09 - 2014.10
  • 9HZ (DV6TED4) / 1.6 HDi / 1,6 / 80 / 109 / 2007.09 - 2014.10

PEUGEOT 407 (6D_)

  • 9HZ (DV6TED4) / 1.6 HDi 110 / 1,6 / 80 / 109 / 2004.05 - 2010.12

PEUGEOT 407 SW (6E_)

  • 9HZ (DV6TED4) / 1.6 HDi 110 / 1,6 / 80 / 109 / 2004.05 - 2010.12

PEUGEOT 5008 (0U_, 0E_)

  • 9HZ (DV6TED4) / 1.6 HDi / 1,6 / 80 / 110 / 2009.09 - 2017.03

PEUGEOT EXPERT Platforma / podwozie

  • 9HU (DV6UTED4) / 1.6 HDi 90 16V / 1,6 / 66 / 90 / 2007.01 -

PEUGEOT EXPERT Skrzynia (VF3A_, VF3U_, VF3X_)

  • 9HU (DV6UTED4) / 1.6 HDi 90 16V / 1,6 / 66 / 90 / 2007.01 -
  • 9HM (DV6UC), 9HH (DV6DUM) / 1.6 HDi 90 8V / 1,6 / 66 / 90 / 2007.01 -

PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_)

  • 9HU (DV6UTED4) / 1.6 HDi 90 16V / 1,6 / 66 / 90 / 2007.01 - 2016.03
  • 9HM (DV6UC), 9HH (DV6DUM) / 1.6 HDi 90 8V / 1,6 / 66 / 90 / 2007.01 - 2016.03

PEUGEOT PARTNER Nadwozie pełne/minivan

  • 9HT (DV6BTED4), 9HW (DV6BTED4), 9HT (DV6BUTED4) / 1.6 HDi / 1,6 / 55 / 75 / 2008.04 -
  • 9HZ (DV6TED4) / 1.6 HDi / 1,6 / 80 / 109 / 2008.04 -
  • 9HS (DV6TED4BU), 9HX (DV6AUTED4) / 1.6 HDi 16V / 1,6 / 66 / 90 / 2008.04 -
  • 9HX (DV6ATED4), 9HS (DV6TED4BU), 9HX (DV6AUTED4) / 1.6 HDi 16V 4x4 / 1,6 / 66 / 90 / 2012.04 -

PEUGEOT PARTNER Nadwozie pełne/minivan (5_, G_)

  • 9HW (DV6BTED4) / 1.6 HDi 75 / 1,6 / 55 / 75 / 2005.08 - 2008.07
  • 9HX (DV6ATED4) / 1.6 HDi 90 / 1,6 / 66 / 90 / 2005.08 - 2015.12

PEUGEOT PARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (5_, G_)

  • 9HW (DV6BTED4) / 1.6 HDi 75 / 1,6 / 55 / 75 / 2005.08 - 2008.07
  • 9HX (DV6ATED4) / 1.6 HDi 90 / 1,6 / 66 / 90 / 2005.08 - 2015.12

PEUGEOT PARTNER Platforma / podwozie

  • 9HX (DV6ATED4), 9HS (DV6TED4BU) / 1.6 HDi 16V / 1,6 / 66 / 90 / 2009.01 -
  • 9HT (DV6BTED4) / 1.6 HDi / 1,6 / 55 / 75 / 2009.01 -

PEUGEOT PARTNER TEPEE

  • 9HZ (DV6TED4) / 1.6 HDi / 1,6 / 80 / 109 / 2008.04 -
  • 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU) / 1.6 HDi 16V / 1,6 / 66 / 90 / 2008.04 -

SANTANA 300/350

  • DV6ATED4 / 1.6 D 4x4 / 1,6 / 66 / 90 / 1998.09 -

SUZUKI LIANA (ER, RH_)

  • 8HY / 1.4 DDiS (RH 414D) / 1,4 / 66 / 90 / 2004.04 -

SUZUKI LIANA liftback

  • 8HY / 1.4 DDiS / 1,4 / 66 / 90 / 2004.04 - 2007.12

SUZUKI SX4 (EY, GY)

  • 9HX / 1.6 DDIS (RW 416D) / 1,6 / 66 / 90 / 2007.04 -

VOLVO S40 II (544)

  • D 4164 T / 1.6 D / 1,6 / 81 / 110 / 2005.01 - 2012.12

VOLVO V50 (545)

  • D 4164 T / 1.6 D / 1,6 / 81 / 110 / 2005.01 - 2011.12

Zamienniki / numery oryginałów

UFI-24.027.00-ZS1

  • ALCO FILTER FF064
  • ASHIKA 30-03-300
  • BOSCH 0450906471, 0450907006, N6471, N7006
  • CHAMPION L454
  • CITROËN 1901-67, 1901-78, 1901-95, 9649448880
  • CLEAN FILTERS MGC1683
  • COMLINE EFF147
  • COOPERS FEM4223
  • CoopersFiaam FP5751
  • CROSLAND FILTERS 5110
  • DELPHI HDF909, HDF939
  • FIAT 9401901788, 9467616080
  • FILTRON PS974/1
  • FORD 1232325, 1254391, 1340105, 1458065, 1543178, 2037665, 3M5J-9176-AA, 3M5Q-9155-BB, 3M5Q-9155-CA, 3M5Q-9155-CB
  • FRAM P9947
  • HENGST FILTER H219WK
  • HERTH+BUSS JAKOPARTS J1333050
  • HOFFER 4702
  • JAPANPARTS FC300S
  • JAPKO 30300
  • KNECHT KL431, KL431D
  • KRAFT AUTOMOTIVE 1726200
  • LUCAS CAV LFDF121
  • MAGNETI MARELLI 71760868
  • MANN-FILTER WK939/2Z
  • MAPCO 63403
  • MAZDA Y601-13-480, Y602-13-480, Y602-13-480A, Y602-13-ZA5
  • MEAT & DORIA 4702
  • MECAFILTER ELG5297
  • MINI 13327804958, 13328517166
  • MOTAQUIP VFF476
  • P.B.R. FC4028
  • PEUGEOT 1901-67, 1901-81, 1901-95
  • PURFLUX FCS710
  • QUINTON HAZELL WF8360
  • SCT - MANNOL ST6093
  • SOFIMA S 7420 NR
  • SUZUKI 15410-73J00, 15410-73J10, 15410-73J10-000
  • TECNOCAR RN247
  • UNIPART GFE5418
  • VALEO 587501
  • VOLVO 30750085, 31219584
Kod producenta
8003453061705
Stan
Nowy
Stan opakowania
otwarte
Numer katalogowy części
24.027.00
Producent części
UFI
Typ samochodu
Autobusy
Samochody dostawcze
Samochody osobowe
Rodzaj filtra paliwa
wkład
Numery katalogowe zamienników
AUTOMOTOR France PFF1901
BLUE PRINT ADB112119
BLUE PRINT ADF122119
BLUE PRINT ADM52339
BORG & BECK BFF8003
Dr!ve+ DP1110.13.0057
HENGST FILTER H219WK
HIFI FILTER SN 39916
HOFFER 4702
HOFFER 4702A1
JAPKO 30300
KNECHT KL 431D
MAGNETI MARELLI 152071760868
MASTER-SPORT GERMANY 450002083
MASTER-SPORT GERMANY 939/2-KF-PCS-MS
OPEN PARTS EFF5010.20
SIVENTO S30057
TOPRAN 720 947
VAICO V25-0147
WIX FILTERS WF8360
Numer katalogowy oryginału
CITROËN 1901-78
FIAT 9401901788
FIAT 9467616080
FORD 1232325
FORD 1254391
FORD 1340105
FORD 1458065
FORD 1543178
FORD 2037665
FORD 3M5J-9176-AA
FORD 3M5Q-9155-BB
FORD 3M5Q-9155-CA
FORD 3M5Q-9155-CB
MAZDA Y601-13-480
MAZDA Y602-13-480
MAZDA Y602-13-480A
MAZDA Y602-13-ZA5
SUZUKI 15410-73J00
SUZUKI 15410-73J10
SUZUKI 15410-73J10-000
Wysokość
123
Średnica zewnętrzna
124
Średnica wewnętrzna
112
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 34 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-09
Polecam. Wszystko super
2023-09-14
Produkt zgodny z opisem. Szybka realizacja zamówienia. Polecam.
pixel