Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bosch F 026 400 287 Filtr powietrza
Bosch F 026 400 287 Filtr powietrza
Bosch F 026 400 287 Filtr powietrza
Bosch F 026 400 287 Filtr powietrza
Bosch F 026 400 287 Filtr powietrza
Bosch F 026 400 287 Filtr powietrza
Bosch F 026 400 287 Filtr powietrza
Bosch F 026 400 287 Filtr powietrza

Bosch F 026 400 287 Filtr powietrza

40,50 zł
/ szt. brutto
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt niedostepny, dostawa wkrótce
Produkt niedostepny, dostawa wkrótce
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Stan wizualny i techniczny:

NOWY

OPAKOWANIE PODNISZCZONE OD MAGAZYNOWANIA OTWARTE

Informacje techniczne dotyczące F 026 400 287

  • Długość [mm]: 292
  • Rodzaj filtra: Wkład filtra
  • Szerokość [mm]: 176,5
  • Wysokość [mm]: 60

Uwaga

  • Kod silnika: CJSA
  • Kod silnika: CJSB
  • Kod silnika: CJXH
  • Kod silnika: CKFC
  • Kod silnika: CRBC
  • Kod silnika: CRKB
  • Kod silnika: CRLB
  • Kod silnika: CRLD
  • Kod silnika: CXXA
  • Kod silnika: DCYA
  • Kod silnika: DCYB
  • Kod silnika: DDYA
  • Kod silnika: DEJA
  • Kod silnika: DFGA
  • Kod silnika: DFHA
  • Kod silnika: DJGA
  • Rok prod. do: 201405
  • Rok prod. do: 201505
  • Rok prod. do: 201512
  • Rok prod. do: 201607
  • Rok prod. do: 201608
  • Rok prod. do: 201610
  • Rok prod. do: 201612
  • Rok prod. do: 201702
  • Rok prod. do: 201703
  • Rok prod. do: 201705
  • Rok prod. do: 201711
  • Rok prod. do: 201712
  • Rok prod. do: 201807
  • Rok prod. do: 201808
  • Rok prod. do: 201809
  • Rok prod. do: 201811
  • Rok prod. do: 201812
  • Rok prod. do: 201907
  • Rok prod. do: 201908
  • Rok prod. od: 201305
  • Rok prod. od: 201308
  • Rok prod. od: 201311
  • Rok prod. od: 201405
  • Rok prod. od: 201407
  • Rok prod. od: 201411
  • Rok prod. od: 201505
  • Rok prod. od: 201510
  • Rok prod. od: 201701
  • Rok prod. od: 201702
  • Rok prod. od: 201810
  • Rok prod. od: 201811
  • Rok prod. od: 201907
  • Separacja bloków:
  • Strefy klimatyczne: nie dla zimnych klimatów
  • TECDOC-Nr silnika: 26719
  • TECDOC-Nr silnika: 26722
  • TECDOC-Nr silnika: 26724
  • TECDOC-Nr silnika: 26725
  • TECDOC-Nr silnika: 27152
  • TECDOC-Nr silnika: 27196
  • TECDOC-Nr silnika: 27197
  • TECDOC-Nr silnika: 27202
  • TECDOC-Nr silnika: 27260
  • TECDOC-Nr silnika: 27261
  • TECDOC-Nr silnika: 27262
  • TECDOC-Nr silnika: 27263
  • TECDOC-Nr silnika: 27804
  • TECDOC-Nr silnika: 27809
  • TECDOC-Nr silnika: 27811
  • TECDOC-Nr silnika: 27965
  • TECDOC-Nr silnika: 27976
  • TECDOC-Nr silnika: 27977
  • TECDOC-Nr silnika: 27978
  • TECDOC-Nr silnika: 28019
  • TECDOC-Nr silnika: 28035
  • TECDOC-Nr silnika: 28040
  • TECDOC-Nr silnika: 28425
  • TECDOC-Nr silnika: 29186
  • TECDOC-Nr silnika: 29192
  • TECDOC-Nr silnika: 29194
  • TECDOC-Nr silnika: 29213
  • TECDOC-Nr silnika: 29842
  • TECDOC-Nr silnika: 30582
  • TECDOC-Nr silnika: 30803
  • TECDOC-Nr silnika: 31415
  • TECDOC-Nr silnika: 31523
  • TECDOC-Nr silnika: 31777
  • TECDOC-Nr silnika: 31778
  • TECDOC-Nr silnika: 32295
  • TECDOC-Nr silnika: 32536
  • TECDOC-Nr silnika: 32544
  • TECDOC-Nr silnika: 32774
  • TECDOC-Nr silnika: 33133
  • TECDOC-Nr silnika: 33136
  • TECDOC-Nr silnika: 33137
  • TECDOC-Nr silnika: 33138
  • TECDOC-Nr silnika: 33476
  • TECDOC-Nr silnika: 33492
  • TECDOC-Nr silnika: 33493
  • TECDOC-Nr silnika: 33635
  • TECDOC-Nr silnika: 33895
  • TECDOC-Nr silnika: 33915
  • TECDOC-Nr silnika: 34063
  • TECDOC-Nr silnika: 34288
  • TECDOC-Nr silnika: 34399
  • TECDOC-Nr silnika: 34412
  • TECDOC-Nr silnika: 34413
  • TECDOC-Nr silnika: 34415
  • TECDOC-Nr silnika: 34419
  • TECDOC-Nr silnika: 34423
  • TECDOC-Nr silnika: 34424
  • TECDOC-Nr silnika: 34763
  • TECDOC-Nr silnika: 34860
  • TECDOC-Nr silnika: 34886
  • TECDOC-Nr silnika: 35173
  • TECDOC-Nr silnika: 35174
  • TECDOC-Nr silnika: 35544
  • TECDOC-Nr silnika: 35545
  • TECDOC-Nr silnika: 36726
  • TECDOC-Nr silnika: 36963
  • TECDOC-Nr silnika: 37154

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

  • AUDI: 5Q0 129 620 B, 5Q0 129 620 C,
  • CLEAN FILTERS: MA3184,
  • COMLINE: EAF818,
  • F: 026 400 287,
  • FILTRON: AP139/5, AP139/6,
  • FRAM: CA11499,
  • GUD FILTERS: AG 157 3,
  • MANN-FILTER: C30004, C30005,
  • MECAFILTER: ELP9375, ELP9376,
  • PURFLUX: A1565,
  • SEAT: 5Q0 129 620 B, 5Q0 129 620 C, 5Q0 129 620 D,
  • SKODA: 5Q0 129 620 B, 5Q0 129 620 C, 5Q0 129 620 D,
  • VW: 5Q0 129 620 B, 5Q0 129 620 C, 5Q0 129 620 D,
  • WIX FILTERS: WA9759,
  • CLEAN FILTERS MA3184
  • FILTRON AP 139/5
  • FILTRON AP 139/6
  • FRAM CA11499
  • MANN-FILTER C 30 004
  • MANN-FILTER C 30 005
  • MECAFILTER ELP9375
  • MECAFILTER ELP9376
  • PURFLUX A1565
  • WIX FILTERS WA9759
Kod producenta
4047025130868
Stan
Nowy
Numer katalogowy części
F 026 400 287
Producent części
Bosch
Typ samochodu
Samochody osobowe
Samochody dostawcze
Autobusy
Rodzaj filtra powietrza
wkład
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
1
Numery katalogowe zamienników
AUTOMEGA 180026210
AUTOMEGA 180033010
DACO Germany DFA0208
DIAMAX DA2898
EUROREPAR 1612889280
EUROREPAR 1616267680
EUROREPAR 1646457380
EUROREPAR 1682269080
FEBI BILSTEIN 100468
FEBI BILSTEIN 48507
IAP QUALITY PARTS 121-50041
MEAT & DORIA 18456
TECNECO FILTERS AR30005PM
WILMINK GROUP WG1216470
WILMINK GROUP WG1787491
WILMINK GROUP WG2152104
WILMINK GROUP WG2206406
WILMINK GROUP WG2206407
WILMINK GROUP WG2223548
WILMINK GROUP WG2223583
Numer katalogowy oryginału
AUDI 5Q0 129 620 B
AUDI 5Q0 129 620 C
AUDI 5Q0 129 620 D
CUPRA 5Q0129620B
CUPRA 5Q0129620D
SEAT 5Q0 129 620 B
SEAT 5Q0 129 620 C
SEAT 5Q0 129 620 D
SKODA 5Q0 129 620 B
SKODA 5Q0 129 620 C
SKODA 5Q0 129 620 D
VW 5Q0 129 620 B
VW 5Q0 129 620 C
VW 5Q0 129 620 D
VW 5QM 129 620
Wysokość
70
Długość
291
Szerokość
176.5
Stan opakowania
otwarte
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 31 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-08-26
Towar dotarł ekspresowo, jest rewelacyjny _polecam
2023-06-16
Wszystko w porządku, polecam.
pixel