Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
INA 531 0825 10 Rolka napinacza, pasek rozrządu

INA 531 0825 10 Rolka napinacza, pasek rozrządu

128,00 zł
/ szt. brutto
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt niedostepny, dostawa wkrótce
Produkt niedostepny, dostawa wkrótce
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Uwaga Prosimy dokładnie czytać opis oferty

Stan wizualny i techniczny TOWAR powystawowy jak   nowy

opakowanie  lekko podniszczone od magazynowania  otwarte w celu sprawdzenia zawartości

ROLKA NAPINACZA INA SKODA YETI (5L) - 531 0825 10 INA

Do twojego modelu auta może występować kilka wersji danego przedmiotu. W celu poprawnego dopasowania wskazana jest weryfikacja po numerze Vin auta.

Przedmiotem aukcji jest rolka prowadząca firmy INA.

INA to niemiecka firma powstała w 1946 roku. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją części dla rynków motoryzacyjnego i przemysłowego. INA znana jest z produkcji wysokiej jakości łożysk oraz zestawów rozrządu. Produkty marki INA są zaawansowanie technologiczne. Popularność marki stale rośnie zarówno wśród klientów indywidualnych jak również koncernów samochodowych.

Kod producenta
4005108721242
Stan
Nowy
Numer katalogowy części
531 0825 10
Producent części
INA
Typ samochodu
Samochody osobowe
Samochody dostawcze
Autobusy
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
5
Numery katalogowe zamienników
AIRTEX TP-0160
AUTEX 654760
AUTOTEAM A08776
BGA BC0190-1
BREDA LORETT TDI4572
DIAMAX A5039
DT Spare Parts 11.12123
FEBEST 2387-POL
KLAXCAR FRANCE RX11269
OE Germany 802807
OPTIBELT 539ST
OPTIMAL 0-N2061
SASIC 1706070
SWAG 30 93 6893
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.12.008
VAICO V10-3422
WILMINK GROUP WG1238267
WILMINK GROUP WG1252627
WILMINK GROUP WG1429050
WILMINK GROUP WG2005735
Numer katalogowy oryginału
SKODA 03L109243B
SKODA 03L 109 243 B
SKODA 03L109243C
SKODA 03L 109 243 C
SKODA 03L109243D
SKODA 03L 109 243 D
SKODA 03L109243F
SKODA 03L 109 243 F
SKODA 03L109243N
SKODA 03L 109 243 N
VW 03L109243B
VW 03L 109 243 B
VW 03L109243C
VW 03L 109 243 C
VW 03L109243D
VW 03L 109 243 D
VW 03L109243F
VW 03L 109 243 F
VW 03L109243N
VW 03L 109 243 N
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.93 / 5.00 29 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-07
Wszystko ok
2023-07-28
Spoko 5/5, pozdrawiam
pixel