Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bosch Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe

Bosch Zestaw klocków hamulcowych, hamulce tarczowe

91,00 zł
/ szt. brutto
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt niedostepny, dostawa wkrótce
Produkt niedostepny, dostawa wkrótce
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Uwaga Prosimy dokładnie czytać opis oferty

STAN TOWAR NOWY

OPAKOWANIE OTWARTE W CELU SPRAWDZENIA

Komplet klocków hamulcowych Bosch

Parametry produktu:

  • Strona zabudowy: Tył,
  • Typ samochodu: Samochody osobowe,
  • Jakość części (zgodnie z GVO): P - Zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału,
  • Wysokość: 51.9mm,
  • Szerokość: 123.2mm,
  • Grubość: 16.4mm.

Opis ogólny:

  • duża precyzja hamowania,
  • niski współczynnik zużycia tarczy,
  • wysoka stabilność temperaturowa w warunkach gorących i chłodnych,
  • produkt zawiera komplet klocków na dedykowaną oś.

Cena dotyczy kompletu.

200255-40064

Kod producenta
4047025170017
Stan
Nowy
Numer katalogowy części
0 986 494 528
Producent części
Bosch
Strona zabudowy
tył
Typ samochodu
Samochody osobowe
Samochody dostawcze
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
2
Numery katalogowe zamienników
ASHUKI by Palidium M075-35
ASHUKI by Palidium P1-1021
DACO Germany 321014
DACO Germany 323030
DACO Germany 323629
Dr!ve+ DP1010.10.1057
FEBI BILSTEIN 116244
FEBI BILSTEIN 16718
FEBI BILSTEIN 16744
FEBI BILSTEIN 16864
FEBI BILSTEIN 16890
HELLA 8DB 355 015-741
HELLA 8DB 355 037-661
MEYLE 025 234 8216
MEYLE 025 234 8216/PD
MEYLE 025 241 3716
MEYLE 025 241 3716/PD
MEYLE 025 241 3717
MEYLE 025 241 3717/PD
WAGNER WBP24137A
Numer katalogowy oryginału
FORD 1324300
FORD 1360254
FORD 1566096
FORD 1683374
FORD 1753860
FORD 1765765
FORD 1805813
FORD 1809259
FORD 1820122
FORD 1936698
FORD 2039739
FORD 2T1J2M008AA
FORD 3M5J2M008A1A
FORD 4387374
FORD 5134101
FORD AV612M008AA
FORD AV612M008AB
FORD AV612M008BA
FORD AV6Z2200A
FORD MEAV6J2M008CA
Grubość
16.4
Wysokość
51.9
Szerokość
123.2
Waga produktu
1
Stan opakowania
otwarte
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 30 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-02
Wszystko ok
2023-06-16
Wszystko w porządku, polecam.
pixel