Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bosch 1 987 432 402 Filtr, wentylacja przestrzeni

Bosch 1 987 432 402 Filtr, wentylacja przestrzeni

81,00 zł
/ szt. brutto
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
Produkt niedostepny, dostawa wkrótce
Produkt niedostepny, dostawa wkrótce
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Uwaga Prosimy dokładnie czytać opis oferty

STAN  towar nowy

opakowanie mocno podniszczone od magazynowania

FILTR KABINOWY WĘGLOWY BMW 5 E60 E61 E63 KOMPLET 2

Marka : BOSCH

Opis :

  • Rodzaj filtra: Filtr z węglem aktywnym
  • Długość [mm]: 317
  • Szerokość [mm]: 170
  • Wysokość [mm]: 30
  • Ilość: 2
  • Rodzaj filtra: Wkład filtra
  • Kody OE:

    BMW 64316913506 BMW 64316935823 BMW 64319171858 MANN-FILTER CUK3139 PURFLUX AHC219 MAHLE FILTER LAK197S MAHLE FILTER LAK197 FRAM CFA101032 HENGST FILTER E1909LC DELPHI TSP0325212C TECNOCAR EC420 SogefiPro PCK81682 CORTECO 21653064 MICRONAIR MC6662 ALCO FILTER MS6299C FILTRON K1160A2X HELSA-AUTOMOTIVE KF005 UFI 5412700 RYCO RCA169C CORTECO 21653064 CORTECO CC1138 MANN-FILTER CUK3139 BOSCH 1.987.432.402 CHAMPION CCF0115C MANN-FILTER FP3139 PURFLUX AHC219-2 MANN-FILTER M110675K PROFIPOWER 4F0043C

Zastosowanie:

BMW 5 (E60) 520 d (110kW/150KM) 19955

BMW 5 (E60) 520 d (120kW/163KM) 19023

BMW 5 (E60) 520 d (130kW/177KM) 25489

BMW 5 (E60) 520 i (115kW/156KM) 59410

BMW 5 (E60) 520 i (120kW/163KM) 26960

BMW 5 (E60) 520 i (125kW/170KM) 17290

BMW 5 (E60) 520 i (125kW/170KM) 25491

BMW 5 (E60) 523 i (130kW/177KM) 19013

BMW 5 (E60) 523 i (140kW/190KM) 22659

BMW 5 (E60) 523 i (140kW/190KM) 118554

BMW 5 (E60) 525 d (120kW/163KM) 19950

BMW 5 (E60) 525 d (130kW/177KM) 17968

BMW 5 (E60) 525 d (145kW/197KM) 22660

BMW 5 (E60) 525 d xDrive (145kW/197KM) 31022

BMW 5 (E60) 525 i (141kW/192KM) 17293

BMW 5 (E60) 525 i (160kW/218KM) 19018

BMW 5 (E60) 525 i (160kW/218KM) 22657

BMW 5 (E60) 525 i xDrive (160kW/218KM) 31020

BMW 5 (E60) 525 xd (145kW/197KM) 25446

BMW 5 (E60) 525 xi (160kW/218KM) 19095

BMW 5 (E60) 525 xi (160kW/218KM) 22658

BMW 5 (E60) 530 d (155kW/211KM) 54932

BMW 5 (E60) 530 d (160kW/218KM) 17292

BMW 5 (E60) 530 d (170kW/231KM) 19024

BMW 5 (E60) 530 d (173kW/235KM) 22661

BMW 5 (E60) 530 d xDrive (173kW/235KM) 31023

BMW 5 (E60) 530 i (170kW/231KM) 17291

BMW 5 (E60) 530 i (187kW/254KM) 25091

BMW 5 (E60) 530 i (190kW/258KM) 19007

BMW 5 (E60) 530 i (200kW/272KM) 118555

BMW 5 (E60) 530 i (200kW/272KM) 22663

BMW 5 (E60) 530 i xDrive (200kW/272KM) 31021

BMW 5 (E60) 530 xd (170kW/231KM) 19097

BMW 5 (E60) 530 xd (173kW/235KM) 22662

BMW 5 (E60) 530 xi (190kW/258KM) 19096

BMW 5 (E60) 530 xi (200kW/272KM) 22664

BMW 5 (E60) 535 d (200kW/272KM) 18308

BMW 5 (E60) 535 d (210kW/286KM) 22656

BMW 5 (E60) 535 i (224kW/305KM) 105982

BMW 5 (E60) 540 i (225kW/306KM) 19020

BMW 5 (E60) 540 i (225kW/306KM) 101037

BMW 5 (E60) 545 i (245kW/333KM) 17294

BMW 5 (E60) 550 i (270kW/367KM) 19021

BMW 5 (E60) M5 (373kW/507KM) 18252

BMW 5 Touring (E61) 520 d (110kW/150KM) 19956

BMW 5 Touring (E61) 520 d (120kW/163KM) 19223

BMW 5 Touring (E61) 520 d (130kW/177KM) 25490

BMW 5 Touring (E61) 520 i (120kW/163KM) 59411

BMW 5 Touring (E61) 520 i (125kW/170KM) 25492

BMW 5 Touring (E61) 523 i (130kW/177KM) 19015

BMW 5 Touring (E61) 523 i (140kW/190KM) 22673

BMW 5 Touring (E61) 523 i (140kW/190KM) 118557

BMW 5 Touring (E61) 525 d (120kW/163KM) 19949

BMW 5 Touring (E61) 525 d (130kW/177KM) 17969

BMW 5 Touring (E61) 525 d (145kW/197KM) 22665

BMW 5 Touring (E61) 525 d xDrive (145kW/197KM) 31026

BMW 5 Touring (E61) 525 i (141kW/192KM) 17775

BMW 5 Touring (E61) 525 i (160kW/218KM) 19019

BMW 5 Touring (E61) 525 i (160kW/218KM) 22670

BMW 5 Touring (E61) 525 i xDrive (160kW/218KM) 31024

BMW 5 Touring (E61) 525 xd (145kW/197KM) 25447

BMW 5 Touring (E61) 525 xi (160kW/218KM) 19099

BMW 5 Touring (E61) 525 xi (160kW/218KM) 22671

BMW 5 Touring (E61) 530 d (155kW/211KM) 52829

BMW 5 Touring (E61) 530 d (160kW/218KM) 17778

BMW 5 Touring (E61) 530 d (170kW/231KM) 19025

BMW 5 Touring (E61) 530 d (173kW/235KM) 22666

BMW 5 Touring (E61) 530 d xDrive (173kW/235KM) 31027

BMW 5 Touring (E61) 530 i (190kW/258KM) 19009

BMW 5 Touring (E61) 530 i (200kW/272KM) 118556

BMW 5 Touring (E61) 530 i (200kW/272KM) 22668

BMW 5 Touring (E61) 530 i xDrive (200kW/272KM) 31025

BMW 5 Touring (E61) 530 xd (170kW/231KM) 19098

BMW 5 Touring (E61) 530 xd (173kW/235KM) 22667

BMW 5 Touring (E61) 530 xi (190kW/258KM) 19100

BMW 5 Touring (E61) 530 xi (200kW/272KM) 22669

BMW 5 Touring (E61) 535 d (200kW/272KM) 18309

BMW 5 Touring (E61) 535 d (210kW/286KM) 22672

BMW 5 Touring (E61) 545 i (245kW/333KM) 17777

BMW 5 Touring (E61) 550 i (270kW/367KM) 19022

BMW 5 Touring (E61) M5 (373kW/507KM) 22696

BMW 6 (E63) 630 i (190kW/258KM) 18324

BMW 6 (E63) 630 i (200kW/272KM) 118623

BMW 6 (E63) 630 i (200kW/272KM) 25493

BMW 6 (E63) 635 d (210kW/286KM) 25494

BMW 6 (E63) 645 Ci (245kW/333KM) 17814

BMW 6 (E63) 650 i (270kW/367KM) 18999

BMW 6 (E63) M (373kW/507KM) 19201

BMW 6 kabriolet (E64) 630 i (190kW/258KM) 18325

BMW 6 kabriolet (E64) 630 i (200kW/272KM) 118624

BMW 6 kabriolet (E64) 630 i (200kW/272KM) 25496

BMW 6 kabriolet (E64) 635 d (210kW/286KM) 25495

BMW 6 kabriolet (E64) 645 Ci (245kW/333KM) 17815

BMW 6 kabriolet (E64) 650 i (270kW/367KM) 18997

BMW 6 kabriolet (E64) M (373kW/507KM) 19910

Kod producenta
4047023215673
Stan
Nowy
Numer katalogowy części
1 987 432 402
Producent części
Bosch
Typ samochodu
Samochody osobowe
Numery katalogowe zamienników
COMLINE EKF158A
MAHLE LAK 197
MASTER-SPORT GERMANY 3139/1-2-IF-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 3139/1-IF-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY 3139-2-IFB-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 3139-2-IF-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY 450002283
OPTIMAL OP-FCF20057-CS
OPTIMAL OP-FCF20057-S
QUINTON HAZELL QFC0050
QUINTON HAZELL QFC0251
QUINTON HAZELL QFC0510AB
VEMO V20-30-5003
VEMO V20-31-5002
WILMINK GROUP WG1215599
WILMINK GROUP WG1227084
WILMINK GROUP WG1735558
WILMINK GROUP WG1747139
WILMINK GROUP WG1774648
WILMINK GROUP WG1793503
Numer katalogowy oryginału
BMW 64 31 6 913 506
BMW 64 31 6 935 823
BMW 64 31 9 171 858
BMW 64 31 9 174 371
BMW 64 31 9 174 372
Wysokość
31
Szerokość
173
Długość
320
Stan opakowania
uszkodzone
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 30 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-07
Wszystko ok
2023-08-26
Towar dotarł ekspresowo, jest rewelacyjny _polecam
pixel